ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
ابزار دقيق » سطح سنج » لول سوئیچ پره ای موتوری
لول سوئیچ پره ای روتاری یا موتوری
Rotary Paddle Level switch

لول سوئیچ یا کنترلر سطج پره ای روتاری بیشتر در مخازن مواد غذائی و یا تانکهای مواد جامد پودری و دانه بندی شده نظیر گرانول ، پرک و ماسه ... کاربرد دارد . مکانیزم این کنترلرهای سطح الکترومکانیکی است . پره فلزی که توسط موتور الکتریکی که در حالت عادی میگردد زمانی که سطح مواد به پره می رسد از حرکت پره جلوگیری میکنند و فشار ناشی از ایستادن پره باعث میشود موتور از محور خود جابجا شود و و میکروسوئیچ تعبیه شده در ترمینال هد سطح سنج را تحریک میکند و با توجه به محل نصب شده کنترل سطح خروجی متناسب به پر یا خالی بودن سطح مخزن را میدهد .به این کنترلر های سطح یا لول سوئیچ ها اصطلاحا Paddle Level Switch میگویند و در تصاویر زیر انواع آنها به نمایش در آمده است .

لول سوئیچ های آویز که برای نصب از بالای مخازن طراحی گردیده است پره توسط یک سیم بکسل به موتور متصل است و که استفاده از این لول سوئیچ های را در مخازن شن و ماسه پر کاربرد میکند .

کنترلرهای سطح پدالی فلنچی به جای اتصال از طریق دنده به سادگی با اتصال از طریق فلنج امکان نصب ساده و سریع را فراهم میکند .

کنترلرهای سطح کوچک یا مینی تایپ برای استفاده در بعضی ماشین آلات به صورت جمع و جور طراحی گردیده است .

همچنین در طراحی این کنترلرهای سطح میتوان به مدلهائی که برای مخازن با دمای تا حدود 200 درجه طراحی گردیده است نام برد که به کمل کولینگ المنتی که در ساخت آن در نظر گرفته میشود کارکرد سطح سنج در این دما امکان پذیر است .

برای انتخاب این کنترلرهای سطح بایستی علاوه بر شکل کاربردی به اندازه دانه بندی همچنین شرایط دمائی و محیطی مواد پودری توجه داشت . تغذیه این لول سوئیچ های پدلی میتواند 24 مستقیم یا 110 و یا 220 ولت متناوب باشد .

 

 

لول سوئیچ پدلی

محصولات پر طرفدار

ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189