ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
تله مکانیک یا اشنایدر الکتریک
Telemecanique

شرکت فرانسوی اشنایدر الکتریک که در ایران بیشتر به نام تله مکانیک معروف است . این شرکت در سال 1924 توسط شخصی به نام Michel le Goullec و با نام شرکت Manufacture d’Appareillage Electrique تأسیس گردید و در سال 1928 به نام Télémécanique Electrique تغییر نام پیدا کرد . شاید بتوان گفت معروفترین تجهیز این شرکت در ایران کنتاکتور مبیاشد و در عین حال تاریخچه شرکت تله مکانیک ارتباط نزدیکی با اختراع اولین کنتاکتور از نوع bar contactor دارد که با الگوی اختصاصی این شرکت نمونه های کارائی از آن تولید و روانه بازار گردید این نام تجاری پس از آن به سرعت فعالیتهایش را برای تبدیل شدن به یک نام برجسته در زمینه اتوماسیون صنعتی و تجهیزات برق صنعتی گسترش داد . این شرکت کنتاکتور خاص D که به نوعی یک مرجع جهانی شد را توسعه داد و در سال 1988 تله مکانیک به اشنایدر الکتریک پیوست . پس از پیوستن به این گروه، این شرکت با اختراع رنجی از سلول های فتوالکتریک مدل Orisis و ادغام فن آوری های وب به ارائه اولین وب سرور پردازنده برای روبات خود ادامه داد. در سال 2001، فن آوری QuickFit امکان اتصال بدون نیاز به ابزار و یا کابل به جهان معرفی گردید. در سال 2009 شرکت TELEMECANIQUE محصولات، خدمات و راه حل های خود را به نام تجاری اشنایدر الکتریک schneider-electric تغییر داد .

Telemecanique, now Schneider Electric, is a market leader and global expert in providing products and services for industrial control and automation. It provides complete solutions with a range of components including programmable logic controllers, variable speed drives and communications software. In addition, it offers power distribution through prefabricated busbar trunking.

سنسورهای فشار تله مکانیک

در حال حاضر اشنایدر الکتریک تولید کننده رنج وسیعی از محصولاتی نظیر انواع PLC و درایو و اینورتور دور متغیر و ..... میباشد که به صورت تیتر وار برخی از تجهیزات شامل موارد زیرند :

 1. HMI and SCADA Software
 2. Distributed I/O and Interfaces
 3. Programming Software
 4. Human Machine Interface
 5. Networks and Communications
 6. PLCs, PC based control, I/O
 7. Web-enabled Solutions
 8. Fluid Control
 9. Tower Lights and Beacons
 10. Limit Switches
 11. Machine Safety
 12. Pendant and Wall Stations
 13. Power Supplies
 14. Pushbuttons
 15. Relays and Timers
 16. Terminal Blocks
 17. AC Drives and Soft Starts
 18. Contactors and Starters
 19. Motion Control
 20. Motor Control Centers
 21. Operator Mechanisms and Disconnect Switcheses
 22. Web-enabled Solutions

محصولات پر طرفدار

ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189